Doradztwo i szkolenia SEO

Moja przygoda z wyszukiwarką Google rozpoczęła się w 2007 roku i trwa nieustannie, bez perspektywy na zmianę kierunku.

SEO, zwane też niechybnie pozycjonowaniem to moja pasja i zajawka. Poświęcam długie godziny dziennie borykając się z rozmaitymi zagadnieniami ze świata algorytmu Google, poprawy obecności w sieci wielu klientów czy poznawania zwykłych nowinek i aktualności z branży.

Jestem praktykiem, ale mam też pewną cechę, która sprawia, że szkolenia ze mną są ciekawe i na długo pozostają w pamięci: potrafię opowiadać i zwyczajnie robię to ciekawie.

Szkolenia SEO - ciekawe i przystępne

Profesjonalne i przyjazne użytkownikowi szkolenia SEO

Miałem to szczęście, że mogłem uczyć się od najlepszych – zarówno w kraju, jak też i za granicą. Najwięcej jednak nauczyła mnie codzienna praca i spektrum przypadków.

Dlatego znakomita większość mojego know-how pochodzi z udanych eksperymentów (acz z tych nieudanych również), zagranicznych źródeł (które często nas wyprzedzają w pewnych aspektach) oraz nieustannego, wieloletniego, empirycznego i namacalnego obycia z wyszukiwarką Google i metodami ingerowania w jej widzialne, organiczne wyniki wyszukiwania.

SEO jest wiedzą, której nie uczą na studiach, a książka kupiona w sklepie zazwyczaj jest już nieaktualna w momencie jej czytania.

Zdobytą wiedzą chętnie się dziele, a łatwość nawiązywania kontaktów, krasomówstwo i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że moje szkolenia SEO są ciekawe, praktyczne i dają konkretne rozwiązania potrzeb Twojego biznesu czy witryny.

Konsultacje i doradztwo SEO - Warszawa

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Mogę zorganizować szkolenie SEO:

  • Dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem zintegrowanym w sieci, na którym wyjaśnię podstawy funkcjonowania internetu, stron www no i oczywiście wyszukiwarki Google. Zahaczymy również o tzw. dobre praktyki, „białe” i „czarne” SEO, copywriting (czyli pisanie treści zarówno pod użytkownika jak i pod wyszukiwarkę), linkowanie oraz podstawowy audyt SEO. Po takim szkoleniu, Ty lub Twoi pracownicy będziecie poruszali się pewniej po zasobach sieci, a przede wszystkim będziecie wiedzieli co i jak robić, aby pomagać swojej witrynie i domenie, nie sprowadzając na niej gniewu Google.
  • Dla tych, których powyższe informacje już nie zaskoczą – czyli wyższy poziom wtajemniczenia. Na szkoleniu zaawansowanym z SEO, dowiesz się między innymi jak zaplanować kampanię content marketingową, jak dbać o naturalność i wartość profilu linkowego, poznasz podstawowe narzędzia SEO i dowiesz się jak pozyskać lub odzyskać wartościowe linki do Twojej witryny. Przejdziemy również przez zagadnienia techniczne, które dotyczą zaawansowanej optymalizacji technicznej witryn pod wymogi wyszukiwarki. Takie szkolenie to także źródło wiedzy na temat kar ręcznych (filtry Google) oraz przykłady sprytnych rozwiązań, których wypracowanie normalnie zajmuje lata.
  • Jakiekolwiek sobie zażyczysz – czy to z samego copywritingu SEO, czy z wykonywania audytów SEO, z optymalizacji witryn pod kątem aktualnych wymogów wyszukiwarki czy też innego, dowolnego zagadnienia z dziedziny marketingu zintegrowanego w sieci. W tym zakresie mieści się ogólnie pojęte doradztwo, konsultacje i wszelka pomoc, jakiej mogę Ci udzielić.

  Szkolenia SEO najchętniej prowadzę w Warszawie, w siedzibie klienta lub innym, wynajętym na te potrzeby miejscu.

  Jestem elastyczny, przygotowuję własne materiały, z entuzjazmem i przyjemnością dzieląc się wiedzą z tymi, którzy chcą mnie słuchać.