Opieka nad stronami www

Opieka i administracja – 24/7. Ja pracuję, abyś Ty mógł spać spokojnie.

Dzięki współpracy ze mną, wszelkie awarie serwera, potencjalne problemy związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami oprogramowania, wtyczek i silnika CMS – masz całkowicie z głowy.

Reaguję szybko, automatyzuję procesy, zawsze backu’puje.

Administracja serwerami i opieka nad stronami www

Administrowanie serwerami i stronami www

Zlecając mi usługę stworzenia strony www czy SEO, zapewniasz sobie również „ubezpieczenie” na wypadek jakichkolwiek problemów technicznych. Skrajni islamiści zhackowali Twój serwis? Nawet o tym nie wiesz, a ze swojej domeny sprzedajesz pigułki na potencję? To moje zmartwienie! Jestem właśnie od tego, aby niwelować takie ataki oraz inne, wszelkie problemy techniczne.

Opieka nad serwerem lub serwisem internetowym, który się na nim znajduje to odpowiedzialne i czasami bardzo angażujące zadanie. Kluczem do sukcesu są regularne kopie zapasowe, odpowiednie pluginy minimalizujące ryzyko włamu a także hasła, które trudno złamać.

Jeśli chcesz kupić sobie spokój, mieć tę jedną (jakże istotną) rzecz z głowy – chętnie pomogę, przejmując odpowiedzialność za poprawnie funkcjonujący serwis, czysty serwer, kopie zapasowe oraz drobne, cykliczne zmiany administracyjne.

Nie ryzykuj – zdezaktualizowane oprogramowanie, stare wtyczki i słabe hasła to najczęstsze przyczyny ataków hackerskich, włamów i spamu!

Freelancer - administracja serwerami i stronami www

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Na czym polega opieka nad stronami www w wykonaniu tego freelancera?

  • Opiekuję się serwisami internetowymi klientów tak, jak swoimi.
  • Dbam o aktualizację CMS, wtyczek i oprogramowania.
  • Usuwam awarie i dbam o nieprzerwaność dostępności Twojej strony www.
  • Reaguję natychmiast – będąc pod telefonem i pod mailem praktycznie non-stop.
  • A jeśli trzeba przeprowadzić prace konserwacyjne – przeprowadzam je w godzinach najmniejszego ruchu, minimalizując straty.

  Już nie musisz martwić się o stan techniczny swojego serwisu. Wsparcie po-sprzedażowe to integralna część każdego naszego projektu.

  Jeśli masz więcej niż jeden serwis internetowy i chciałbyś, aby zwyczajnie ktoś pilnował tej części Twojego biznesu – skontaktuj się ze mną. Na pewno się dogadamy.