SEO pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron przez Freelancera to dziś chyba najlepsza alternatywa dla szablonowej, niestety drogiej i ograniczonej sztywnymi zasadami usługi jakie, coraz częściej zdarzają się w dużych agencjach marketingowych.

Ten Freelancer – pozycjoner ma zupełnie inne podejście i zasady, niż większość firm na rynku. Nie ma projektów zbyt ambitnych, nie ma zadań zbyt trudnych. SEO zajmuje się od wielu lat, a drobiazgowość, rzetelność oraz umiłowanie do technicznej optymalizacji stron pod wymogi Google to jego mocne strony.

Jeśli zatem szukasz freelancera – SEOwca – zadaj mu niezobowiązujące pytanie, wszak to nic nie kosztuje!

SEO pozycjonowanie stron przez Freelancera z Warszawy

Pozycjonowanie stron / SEO w wykonaniu Freelancera z Warszawy

Czyli raz że Cię znajdą, a dwa – że klikną! A co na to Twój serwis internetowy?

Zadbaj o swoje SEO – to dziś tak samo ważne jak posiadanie strony internetowej, telefonu czy adresu email.
Po przeprowadzeniu wstępnego audytu SEO i po wdrożeniu profesjonalnej optymalizacji technicznej, zaplanuję dla Ciebie cały szereg działań z obszaru linkbuildingu, które następnie wdrożę celem poprawy Twojej obecności w wyszukiwarce.

Moje doświadczenie z pozycjonowaniem stron w Google i technicznym SEO jest duże. Miałem do czynienia z większością branż i przypadków – a na koncie mam wiele sukcesów i zadowolonych klientów.

Jeśli  szukasz freelancera, który zajmie się Twoim marketingiem w wyszukiwarce rzetelnie, drobiazgowo i z indywidualnym podejściem, przeczytaj co mam do zaoferowania i wyślij mi niezobowiązujące zapytanie.

Pozycjonowanie stron WWW - Freelancer, SEOwiec z Warszawy

Ponad 86% polskich internautów szuka informacji w Google.pl. Ponad 92% z nich nigdy nie przechodzi dalej niż poza 1 widzialną stronę wyników wyszukiwania.

A gdzie jest Twoja strona www?

Marketing zintegrowany w sieci - Freelancer z Warszawy

Tak właściwie to marketing zintegrowany w sieci!

Owszem, wszyscy mówimy na tę usługę Pozycjonowanie lub SEO, ale to, czego w rzeczywistości potrzebujesz to marketing zintegrowany w sieci, zwany też inbound marketingiem – czyli wszystko to, co robi się obrębie strony internetowej (optymalizacja, copywriting) i domeny (contnent marketing, linkbuilding).

Nie mam nic wspólnego z tymi wszystkimi specami, którzy gwarantują pozycję za 500 zł jednorazowo lub 300zł miesięcznie (tak, to ściema) – ponieważ wiem że wyłącznie długofalowe, konsekwentne i jakościowe działania mają sens i przynoszą efekt.

Moje SEO jest w 100% transparentne, zgodne z wytycznymi Google i wykorzystuje ogólnie przyjęte metody standardy stosowane na całym świecie.

Znam się na tym dobrze, wiem co to budowanie wartościowego i zdywersyfikowanego profilu linkowego, content marketing, Social signals, marketing szeptany i zwiększanie udziału kanału organicznego w Twoim ogólnym ruchu na witrynie. Każde działanie raportuję szczegółowo, abyś miał kontrolę nad tym co się dzieje z Twoją domeną i marką.

Wartościowe SEO to nie tylko wysoka pozycja na kilka wybranych przez Ciebie fraz.
To zwiększanie ogólnej widoczności w Google oraz ruchu organicznego, który z niej pochodzi.

A jak wygląda ruch na Twoim serwisie?

Jak wygląda SEO w wykonaniu tego freelancera?

Nie skupiam się wyłącznie na pozycjach kilku “grubych” fraz. Pracuję nad tym, aby ogólna liczba fraz w TOP3 i TOP10 rosła, a na Twoją stronę wchodzili ci użytkownicy, którzy szukali i znaleźli to, czego potrzebowali – nie przypadkowi internauci, którzy kliknęli w pierwszy lepszy link.

Moje pozycjonowanie w skrócie:

 • Profesjonalny keyword research i analiza Twoich potrzeb
 • Piszę lub zlecam pisanie treści wykwalifikowanym copywriterom
 • Faktycznie optymalizuję i poprawiam kod Twojego serwisu
 • Rozbudowuje treści w nim zawarte i dbam żeby pojawiały się nowe (blog, poradnik, news)
 • Korzystam z narzędzi analitycznych, które są także do Twojej dyspozycji
 • Pozyskuję linki wyłącznie z domen o dobrych parametrach Trust Flow czy Domain Rank
 • Wszystkie linki są powiązane tematycznie i nie są przypadkowe
 • Współpracuję, nie obsługuję
 • Doradzam, nie mam problemu z mówieniem co robię i dlaczego
 • Raportuję transparentnie i wielopłaszczyznowo
 • Potwierdzam, że wszystko co stworzę jest Twoje i jest trwałe na tyle, na ile trwały jest internet – po zakończeniu naszej współpracy nie będzie efektu „wyciągniętej wtyczki z gniazdka” jak ma to miejsce przy wielu dużych agencjach, które zwyczajnie odpinają Twoją domenę od swojego zaplecza.
Pozycjoner i freelancer z Warszawy zaprasza do współpracy!

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Czego nie robię i czego u mnie nie uświadczysz?

  • Nie gwarantuję pozycji „TOP X” w czasie „Y”
  • Nie rozliczam się za frazy, które wypłyną na wierzch, nie wyceniam ich
  • Nie używam SWL’i, blastowania i innych form SPAMU
  • Nie używam bezwartościowego zaplecza jak bywa to w dużych agencjach
  • Nie znikam na 2 tygodnie bez zapowiedzi, nie unikam odpowiedzialności, nie boję się konfrontacji
  • Nie narażam Twojej domeny na karę ręczną Google
  • Nie działam na granicy legalności
  • Nie używam żadnych automatycznych rozwiązań

  Dlaczego?

  Ponieważ sam mam dość walki z „pozycjonerami”, którzy psują wizerunek branży, naciągają klientów i są nieuczciwą konkurencją. Cenię sobie długofalowe relacje z klientem, a przede wszystkim dobrą, rzetelnie wykonaną pracę, która daje satysfakcję obu stronom.

  Jeśli mimo wszystko decydujesz się na ofertę z gwarancją pozycji i rozliczaniem wyłącznie za nie, bądź przygotowany na ukaranie Twojego serwisu przez algorytm Google, ze względu na konieczność użycia niedozwolonych technik pozycjonerskich, celem krótkoterminowego dowiezienia Tobie zagwarantowanego efektu. Powodzenia 🙂

  Pamiętaj: Gwarancja pozycji = gwarancja pogody, gwarancja samych zielonych świateł na drodze i gwarancja, że będziesz miał emeryturę 😉