Tworzenie stron www

 

Projektowanie, kodowanie i budowa stron internetowych.

Tu się tworzy z pasją i przyjemnością wszelkiego rodzaju strony www, blogi, serwisy, sklepy internetowe i co tam sobie szanowny Klient zamarzy!

Jeśli potrzebujesz nowego serwisu internetowego, a z różnych przyczyn nie chcesz powierzać tego zadania agencji – freelancer będzie najlepszym rozwiązaniem. Terminowo, profesjonalnie, w dobrej cenie.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Co dostajesz w pakiecie razem ze stworzoną stroną www?

Poza rzeczami oczywistymi, takimi jak przyjemność pracy z tym Freelancerem, satysfakcja, prestiż wśród kolegów z Twojego klubu Golfowego, możesz liczyć także na:

 • pomoc przy domenie, hostingu i „ruszeniu z tematem”
 • nowoczesny i dostosowany do aktualnych standardów CMS (system zarządzania treścią). Zazwyczaj jest to WordPress
 • takiż sam szablon strony (przystosowany do urządzeń mobilnych, z przyzwoitym parametrem page speed)
 • lub stworzoną od podstaw, unikatową jej wersję (sąsiad, ani nikt inny takiej nie będzie miał)
 • grafikę, w tym zdjęcia ze stocka (zakupione legalnie, w cenie strony)
 • podstawową optymalizację SEO pod aktualne wymogi wyszukiwarki (na dobry start w Google)
 • późniejszą obsługę strony w przypadku aktualizacji, zmian itp (do ustalenia indywidualnie)

Jeśli nie jesteś pewny jak powinna lub nie powinna wyglądać Twoja strona www, napisz do tego Freelancera – pomoże, doradzi, zaproponuje – na pewno znajdziecie nić porozumienia i nim się obejrzysz, a indeks Google zasili nowa, schludna i technicznie poprawna strona internetowa Twojej firmy, żony lub klubu golfowego!

Tworzenie responsywnych i nowoczesnych stron

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Bez mrugnięcia okiem ten Freelancer przekuje Twoje nawet najbardziej szalone wizje w nowoczesny, wyposażony w CMS i responsywny produkt, zwany dalej stroną internetową.
  Każda moja strona oparta jest na nowoczesnym,  prostym i przejrzystym panelu administracyjnym CMS: WordPress, lub innym – wskazanym przez Ciebie, który pozwoli Ci na pełną kontrolę i możliwość wprowadzania zmian treści we własnym zakresie.

  Tworzę strony internetowe modne, ciekawe i nowoczesne

  Widziałeś gdzieś serwis, który Ci się podobał i chciałbyś się na nim wzorować? Nie ma sprawy.
  A może całkowicie nie masz pomysłu i szukasz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez tą „ciemną dolinę” – jeszcze lepiej. Ten Freelancer pomoże, doradzi, zaproponuje, narysuję a potem zakoduje Twój nowy serwis internetowy. Tak się pracuje z tym zdolnym chłopakiem!

  Strony www tworzone przez tego Freelancera są zawsze nowoczesne, schludne i takie, jak sobie Klient życzy. Nawet jeśli oznacza to 1001 poprawek.