Naprawianie zepsutych stron

Miałeś włam? Atak hakerski? A może zwyczajnie próbowałeś zaktualizować CMS, jakiś plugin – i strona przestała się wyświetlać poprawnie?

Jakiekolwiek nie są przyczyny tego, że jesteś tu gdzie jesteś i czy tasz to, co czytasz – służę pomocą.

Jako freelancer naprawiam uszkodzone strony www, usuwam skutki ataków hackerskich i przywracam poprawny wygląd i funkcjonowanie “zepsutym” serwisom internetowym.

Naprawa stron internetowych - usuwanie skutków włamu

Atak hackerski, czyli:
Hyouston, we have a problem!

 

Poprzedni wykonawca zawalił projekt albo nie podołał wyzwaniu?
Prace ciągnęły się w nieskończoność? Otworzyłeś plik z maila „myholidayphotos.exe„? Islamscy bojownicy się u Ciebie zadomowili? Stałeś się nieświadomym dystrybutorem pigułek na potencję, okularów lub torebek? A może po prostu SIĘ ZEPSUŁO?

To nie koniec świata! Naprawa stron po włamie, usuwanie skutków ataku hakerskiego oraz naprawa wszelkiego rodzaju błędów może i nie należy do zajęć miłych – ale na pewno do tych bardzo potrzebnych, dlatego: dokończę, naprawię, przerobię, postawię na nogi – usunę skutki włamu.

Jakakolwiek nie jest przyczyna Twoich problemów, zlikwiduję ją i zabezpieczę miejsce zdarzenia, aby więcej nic takiego się nie powtórzyło.

Przywracanie zepsutych i niedziałających stron www

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Naprawa niedziałających stron www i stron po ataku hackerów

  Jeśli dodatkowo Twoja witryna została oznaczona w Google jako niebezpieczna lub zhackowana – spokojnie. Zajmę się odpowiednim odwołaniem do Wyszukiwarki, abyś znów odzyskał upragniony traffic, a kara Googlowa została zdjęta.

   

  Ciężkie przypadki nie muszą oznaczać od razu nowej strony!

  Jednak niekiedy straty wyrządzone przez spammerów są tak duże, że zwyczajnie nie opłaca się “sprzątać” i naprawiać takiego serwisu – w tych skrajnych i rzadkich przypadkach chętnie pomogę z postawieniem nowej strony www – tym razem odpowiednio zabezpieczonej.

  Skontaktuj się ze mną i złóż niezobowiązujące zapytanie – pomogę, doradzę, wycenimy. Naprawiam strony www od wielu lat.