Linkbuilding i content marketing

Marketing treści to dziś absolutny numer jeden w działaniach marketingu zintegrowanego z dwóch prostych względów: pierwszy, to że robimy coś dobrego dla użytkownika. Drugi zaś – robimy coś dobrego dla wyszukiwarki, a to z kolei przekłada się na dobro dla nas.

Content marketing jest dziś jedną z najpopularniejszych form linkbuildingu, czyli budowania wartościowego, zdywersyfikowanego i naturalnego profilu linkowego domeny. To z kolei, poprzez poprawę jej parametrów jakościowych – poprawia jej widoczność w wynikach organicznych.

Jako Freelancer, chętnie pomogę Ci także i w tej dziedzinie.

Conent marketing i jakościowy linkbuilding od Freelancera

Content marketing, czyli pozyskiwanie linków dzięki wartościowym treściom.

Marketing dobrych treści jest dziś najbardziej niezawodną, najczęściej wykorzystywaną i najstabilniejszą formą promowania danego produktu, usługi, marki lub firmy – z możliwością wygenerowania dodatkowego ruchu oraz pozyskania wartościowego backilnka.

Jako freelancer zadbam o tworzenie oraz publikację artykułów content marketingowych, które napisze sam lub z pomocą zaprzyjaźnionych copywriterów (niektóre tematy mnie przerastają ;), a następnie opublikuję na łamach tematycznie powiązanego i wartościowego serwisu internetowego, który dodatkowo będzie linkował do odpowiedniej sekcji Twojej strony.

Portale tematyczne dobieram zawsze zwracając uwagę na parametry Trust Flow oraz Domain Rank, pilnując, aby były one na przyzwoitym poziomie.

Teksty content marketingowe są neutralne, nie promują wprost Twojej firmy czy usług, a jedynie linkują do Ciebie jako przykład, jako sponsor lub na zasadzie wypowiedzi/cytatu specjalisty (do ustalenia).

Oferuję artykuły content marketingowe „standard”, czyli typowo linkbuildingowe, oraz artykuły „premium” – czyli takie, które zawierają elementy PR, generują wartościowy ruch oraz fajnie wykorzystuje się je w mediach społecznościowych (np. artykuł na wp.pl, money.pl czy w Rzeczpospolitej).

Link building pozycjonerski - Freelancer

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

  Liknbuilding – wartościowe backlinki wysokiej jakości

  Nienaturalne, sztucznie generowane linki pochodzące z domen o słabych parametrach i niskim autorytecie mogą być szkodliwe. Te dobre, powiązane tematycznie i pochodzące z zaufanych serwisów o pozytywnej historii – wręcz przeciwnie – niosą, pomagają i pozytywnie wpływają na budowanie rankingu domeny w Google.

  Cały czas profil linkowy Twojej domeny to mniej więcej połowa sukcesu, aby być widocznym w wyszukiwarce.

  Jako freelancer, specjalista od pozycjonowania SEO, pomogę Ci regularnie i cyklicznie pozyskiwać wartościowe linki przychodzące, które wzmocnią parametry Twojej domeny. Moje wieloletnie doświadczenie oraz budowany latami know how pomogły już niejednemu serwisowi internetowemu osiągnąć sukces w SERP.

  Pozyskuję linki wyłącznie ręcznie – nie korzystam z automatów, nie interesuje mnie SPAM. Jeśli Twoja domena jest po przejściach – pomogę Ci pozbyć się tych niechcianych backlinków.

  Analizuję profile linkowe, doradzam i pomagam je budować, korzystając zawsze z naturalnych i sprawdzonych metod – omijając szerokim łukiem katalogi, tanią szeptankę i wszelkiego rodzaju „sztukę dla sztuki”.