SEO Audyty techniczne stron

Audyty SEO – profesjonalne, bardzo rozbudowane i rzetelne dokumentacje dotyczące Twojej widoczności, konkurencji, stanu technicznego oraz wszelkich niedociągnięć względem oczekiwań wyszukiwarki Google od zawartości Twojej domeny. Pełne zaleceń i proponowanych zmian.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych analiz i audytów SEO. Miałem przyjemność audytować między innymi: jednego z czołowych operatorów telefonii komórkowej w Polsce, jedną z największych gazet internetowych, trzy banki zagraniczne, światowego producenta RTV i AGD, trzy bardzo duże apteki internetowe, jednego z największych operatorów tv kablowej i internetu oraz dziesiątki firm, które zdecydowały się odmienić swój internetowy los.

Audyt SEO - profesjonalny audyt techniczny i widoczności serwisu

Audyt SEO, widoczności, konkurencji oraz audyt techniczny

Profesjonalny, rozbudowany i na prawdę szczegółowy audyt SEO może być zarazem czytelny, przejrzysty i zrozumiały dla przeciętnego użytkownika internetu i właściciela strony www. Dla działu marketingu zaś, będzie kopalnią wiedzy oraz odpowiedzią na nurtujące pytania dotyczące sytuacji obecnej oraz potencjalnej przyszłości, co może się zmienić jeśli wdrożone zostaną zalecenia z audytu.

Taki właśnie audyt strony pod kątem SEO wykonam na zlecenie.

Czy wiedziałeś, że tzw. Optymalizacja SEO jest pierwszym, kluczowym i nieodzownym składnikiem efektywnych działań z obszaru marketingu zintegrowanego w sieci?
Bez poprawy podstawowych błędów i wyrównania jakościowego do wymogów Google, Twój serwis „jest w plecy” już na starcie.
Żeby móc nad nim pracować należy najpierw zdiagnozować co i gdzie należy poprawić w pierwszej kolejności. Do tego właśnie przeprowadza się audyt SEO.

Podczas prześwietlania Twojego serwisu sprawdzę wszystkie najistotniejsze aspekty „twarde” i „miękkie” Twojego serwisu – to kompletna lista najistotniejszych elementów, mających wpływ na widoczność w Google.

Napiszę co, gdzie i jak poprawić – a przede wszystkim jak – bo sama informacja obłędach to za mało, należy jeszcze mieć gotowe rozwiązanie.

Audyty SEO - profesjonalne audyty techniczne od freelancera

Zadaj mi pytanie, to nic nie kosztuje.

    SEO audyt, czyli kilkadziesiąt stron wniosków, danych i zaleceń

    Zaawansowane opracowanie oddaję w formie dokumentu, który zazwyczaj zajmuje od 60 do 80 stron kalorycznych informacji.

    Do audytu strony pod kątem SEO używam wielu zaawansowanych narzędzi, ale przede wszystkim doświadczenia nabytego przez wiele lat w branży SEO i webdesign i setki prześwietlonych serwisów. Zawsze wyrównuję do najnowszych wytycznych Google, które śledzę praktycznie każdego dnia.

    Każdy wykonany przeze mnie audyt SEO, w odróżnieniu od wielu tego typu usług na rynku, zawiera dodatkowo jasne i proste wytyczne co, gdzie i jak poprawićnie diagnozuję tylko problemu, powiem Ci jak go naprawić. Ewentualnie mogę to wykonać za Ciebie – o tym dowiesz się więcej w sekcji optymalizacja techniczna SEO.

    W audycie dodatkowo zestawię Twój sajt z konkurencją, przeanalizuję Twoją aktualną obecność w sieci (na jakie frazy pojawia się w SERP Twoja strona i jakiego ruchu możesz się spodziewać z wyników organicznych), przeanalizuję Twój profil linkowe oraz UX i usability serwisu. Wszystko opatrzone grafikami, screenami i gotowymi elementami kodu do podmiany.